search

Shporta

No products in the cart.

Subtotali: 0.00

Vazhdo porosinëCheckout

Ne mbështesim inovacionin edukimin dhe zhvillimin

BitKosova si pjesë e eee-group (e-edukimi, e zgjidhje, e qeverisje) mbështet organizatat publike, ofruesit e trajnimeve dhe shkollat në zbatimin e proceseve digjitale të arsimit dhe administrimit.

Zgjidhje digjitale për trajnime dhe administrim

Përvoja shumëvjeqare dhe standartet e larta e vropiane kanë bërë që BitKosova të jetë lidere në ofrimin e shërbimeve në mbarë vendin.

E-mësimi

Sisteme për menaxhimin e mësimit; Vegla të ndryshme për autrë; Përmbajtje ndërmediale; Mësimi mobil;

Softuerët si shërbim

Sisteme për administrimin e shkollave; Zgjidhje për e-qeverisje; Sisteme për pajtueshmëri ligjore; Webfaqe dhe portale;

E-testimi

Platformë për e- testim; Vegla për e- vlerësim; Vegla për e- Rekrutim; Provime për certifikim

Programe softwerike dhe përmbajtje elektronike

Donec porta fermentum ex eget feugiat. Morbi luctus faucibus lobortis. Maecenas facilisis bibendum ipsum eu scelerisque. Curabitur congue, ex feugiat lacinia ultricies,

Rreth Bitkosova

Duis suscipit lectus nec odio molestie, id blandit orci dictum. Pellentesque porttitor sed sapien sit amet tincidunt. Donec sit amet dignissim ipsum.

Mauris accumsan sapien ante, non aliquet est venenatis tempus. Vivamus sagittis elit eget commodo maximus. Aliquam fermentum dolor sit amet nisi viverra.

Vestibulum mauris urna, suscipit ac eros eu, laoreet pharetra quam. Proin convallis arcu finibus mi pellentesque volutpat. Sed augue justo, efficitur eu luctus sit amet, ornare ac enim.

Partnerët tanë të besuar

Ne jemi të kënaqur të prezantojmë bashkëpunëtorët dhe partnerët e BitKosova.